www.allezoo.pl giełda zwierząt Osób online:29 | Ogłoszeń:3959
Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Cudowna Misia Czeka Na Ciebie

Cudowna Misia Czeka Na Ciebie

Cudowna Misia czeka na Ciebie

Misia to urocza dama, urodzona około 2009 roku. Do schroniska trafiła 16.06.2015 z otartym podbrzuszem i raną w okolicy łap. Rany szybko się zagoiły i wydaje się, że Misia zapomniała już o trudnościach, z którymi się zmierzyła.
Jest bardzo spokojną i przyjazną sunią, której brakuje kontaktu z człowiekiem. Łagodna i pogodna, z wiecznie uśmiechniętym pyszczkiem - wydaje się być psem idealnym.

Na spacerze nie ciągnie na smyczy, idzie ładnie obok opiekuna. Z innymi psami nie szuka zwady i spokojnie się z nimi wita. Zdarza jej się podekscytować i zaszczekać, kiedy podbiegnie do niej inny zwierzak, jednak nie ma złych intencji.

Misia to czysta karta, widać, że nikt nie starał nauczyć się jej reagowania na komendy. Jest jednak bardzo pojętnym psiakiem, wystarczyła chwila i opanowała komendę siad. Powinna bez trudu nauczyć się innych sztuczek, ponieważ jest chętna do ćwiczeń i wpatrzona w opiekuna. Uwielbia też psie przysmaki i z pewnością będzie starała się na nie zapracować.

Do rodzinnego życia powinna wnieść wiele radości i szczęścia. Będzie wiernym przyjacielem i towarzyszką spokojnych długich spacerów. PDF
Telefon: 531915830

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Cudowna Misia Czeka Na Ciebie


Miasto/a:
 Sosnowiec
 • Cudowna Misia Czeka Na Ciebie
 • Cudowna Misia Czeka Na Ciebie 2
 • Cudowna Misia Czeka Na Ciebie 3
 • Cudowna Misia Czeka Na Ciebie 4
« Poprzednie | Następne »
 

Reklama

 
Linki sponsorowane

Kategorie

 

Lokalizacja

 

Promowane

  Najnowsze

  Popularne

  Partnerzy


  Tagi

  Dom Domu! Adopcji Suczka Oddam Szczeniaki Mix Kotka Szuka Zaginął Sprzedam Zaginęła Tricolor Piękny Domu Terrier Pies Piesek Typie Czeka Beagle Sunia śliczne Pilnie Szczenięta

  RSS

  Nowe ogłoszenia
  Popularne ogłoszenia
  Najczęściej komentowane
  Promowane ogłoszenia
  ')