www.allezoo.pl giełda zwierząt Osób online:6 | Ogłoszeń:0
Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Nella Szuka Domu

Nella Szuka Domu

Nella szuka domu

Podczas wizyty w schronisku w Bełchatowie nasza wolontariuszka zwróciła uwagę na kotkę, która oczekiwała na zabieg kastracji. Siedząc w schronisku była smutna, pragnęła kontaktu z człowiekiem. Głośno miauczała na każde pojawienie się człowieka w kociarni, ocierała się o nogi, pragnęła tulić się i wyjść już na zawsze z człowiekiem. Postanowiliśmy pomóc tej kotce w znalezieniu domu i tak oto Nela trafiła z naszą wolontariuszką do Fundacji.
Nela uwielbia zabawy z piórkiem, laserkiem. Jest łasa na jedzenie. Nie boi się sprzętów domowych, lubi spać w łóżku z człowiekiem. Nie lubi smyrania po brzuszku, potrafi wtedy głośno wyrazić swoje niezadowolenie ;)
 
Posiada książeczkę zdrowia. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona i wykastrowana. Jest zaczipowana. Umie korzystać z kuwety zakrytej i odkrytej. 
Korzysta z drapaka. Doskonale dogaduje się z innymi kotami.
 
Kotka przebywa w Bełchatowie. Jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów (miastokotow.pl).
Kontakt z tymczasową opiekunką: Marta, tel. 730 780 799
 
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotki; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien oraz balkonu i kastracja kotki, gdy ta osiągnie odpowiedni wiek. Kotka zostanie oddana do adopcji wyłącznie do tzw. domu niewychodzącego. PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Nella Szuka Domu


Miasto/a:
 Powiat bełchatowski
 • Nella Szuka Domu
 • Nella Szuka Domu 2
 • Nella Szuka Domu 3
 • Nella Szuka Domu 4
 • Nella Szuka Domu 5
« Poprzednie | Następne »
 

Reklama

 
Linki sponsorowane

Kategorie

 

Lokalizacja

 

Promowane

  Najnowsze

  Popularne

  Partnerzy


  Tagi

  Dom Domu! Adopcji Suczka Oddam Szczeniaki Mix Kotka Szuka Zaginął Sprzedam Zaginęła Tricolor Piękny Domu Terrier Pies Piesek Typie Czeka Beagle Sunia śliczne Pilnie Szczenięta

  RSS

  Nowe ogłoszenia
  Popularne ogłoszenia
  Najczęściej komentowane
  Promowane ogłoszenia
  ')